Ретро ЦСКА с нова забележителна победа в WINBET e-футбол лига

ЦСКА от 90-те до наши дни на Пламен Димитров разгроми с 6:0 Ботев (Враца), управляван от Милен Манчев, в мач от топ 14 на WINBET е-футбол лига. Срещата беше излъчена снощи по Sportal TV. Червените не позволиха на гостите да нарушат започнатата от Пенев (39 мин.) голова серия, която продължи по атрактивен начин до последния сигнал от виртуалния съдия. Бербатов (55, 80 мин.) и Каранга (72, 90 мин.) отбелязаха по две попадения, а след изпълнение на дузпа в 66-ата минута Стоичков също се разписа в двубоя.

В другия телевизионен мач от WINBET е-футбол лига отборът на Литекс, воден от Йоан Бауренски, си извоюва победа по изключително драматичен начин в последните секунди на мача срещу Пирин (Гоце Делчев) на Валентин Джагълов. Двамата участници в топ 14 на WINBET e-футбол лига играха предимно тактически и в резултат на това срещата не беше особено резултатна. Единственото попадение реализира Йораданов в последната минута на добавеното време.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.