Пореден успех за Левски в топ 14 на WINBET e-футбол лига.

Отборът на Левски (от 90-те години до днес) на Цветомир Петров записа трета поредна победа в топ 14 на WINBET е-футбол лига. Мачът беше излъчен снощи по Sportal TV. С този свой успех сините станаха едноличен лидер във временното класиране на електронното първенство на България по футбол. Този път Цветомир Петров надигра Петър Петров с Ботев (Пд) с 3:0, който ден по-рано взе 3 точки срещу състава на Левски Спартак от 50-те до 80-те години на миналия век. Първия гол за сините отбеляза Иванов в 25-ата минута след силна преса пред вратата на противника. Останалите две попадения реализираха Соарес (61 мин.) и Родригес (90+6 мин.) във втората част от мача.

Вторият телевизионен мач за вечерта, излъчен по Sportal TV, беше пловдивското дерби, което противопостави Петър Петров с Ботев (Пловдив) срещу Петър Кушев с отбора на Локомотив (Пловдив). Двамата съперниците изиграха интригуващ двубой и успяха да вкарат общо пет гола. Резултатът беше открит от гостите в 36-та минута чрез Карагерен. Жълто-черните направиха пълен обрат с две поредни попадения на Тонев (60 мин.) и Илиев (70 мин.), но това не попречи на Локомотив (Пд) да вземе победата в последните минути. Пулиезе изравни резултата в 88-ата минута, а в края на добавено време удар на Муслимович донесе победата на Петър Кушев.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.

Левски 90-2020 (Цветомир Петров) - Ботев Пловдив (Пешо Петров) 3:0
1:0 Иванов (25)
2:0 Соарес (61)
3:0 Родригес (90+6)