Добруджа поведе в WINBET е-футбол лига

Отборът на Добруджа, управляван от Емил Киров, оглави временното класиране на WINBET e-футбол лига, след като до момента спечели 5 от шестте си мача в топ 14 на турнира, а в шестия завърши наравно. Последните два успеха на тима от Добрич бяха излъчени снощи по Sportal TV. Първият двубой противопостави Добруджа на Берое, управляван от Спас Желязков. Емил Киров взе победата след попадения на Карадайъ (32 мин.) и Цачев (43 мин.) през първото полувреме. Двата отбора стигнаха и до сблъсъци на терена, но се разминаха само с предупреждения от виртуалния съдия. Старозагорският тим имаше няколко добри възможности да реализира гол, които пропусна и резултатът 2:0 се запази до последния съдийски сигнал.

Във вторият телевизионен мач от WINBET e-футбол лига Добруджа на Емил Киров се изправи срещу Йоан Бауренски с Литекс. Домакините поведоха в 17-ата минута след центриране и удар с глава на  Карадайъ. Малко след това Почански (29 мин.) удвои резултата. До края на срещата двамата съперници показаха добра тактическа игра, но не успяха да отбележат повече голове.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.