Германски шампион с драматично равенство в WINBET е-футбол лига

Германският геймър Кай Шаленберг, който преди 6 месеца спечели електронното първенство на Българска федерация по баскетбол, изигра изключително оспорван и драматичен мач със своя Лудогорец срещу лидера в група В на WINBET е-футбол лига Петър Петров с Ботев (Пловдив).

Зрителите на Sportal TV станаха свидетели на динамична голова надпревара, която беше открита в 17-ата минута с автогол на Лудогорец.

В последната минута от добавеното време на първото полувреме тимът от Разград изравни чрез Ману (45+1 мин.). Ботев на Петър Петров отново поведе в 63-ата минута след удар на Шоколаров, но 2 минути по-късно след центриране и удар с глава на Вандерсон резултатът отново беше изравнен. До края на мача двата отбора успяха да си вкарат по още един гол.

В 76-ата минута Илиев се разписа за Ботев, а в 86-ата минута Марин отбеляза изравнителния гол за домакините и оформи крайния резултат 3:3.

Във втората телевизионна среща от трета фаза на WINBET e-футбол лига Ники Петров, играещ с тима на Славия, успя да измъкне трите точки от Добромир Панчаревски с Марек (Дупница) в последните секунди на мача. През цялата среща двамата съперници се надиграваха тактически, докато Христов (90+4 мин.) не реши мача.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.