Блестящ Добруджа жъне успехи в WINBET е-футбол лига (видео)

Отборът на Добруджа, управляван от Емил Киров, направи отлично представяне във вчерашните си мачове от WINBET е-футбол лига, излъчени по Sportal TV. В първия си двубой за деня тимът от Добрич гостува на Славия на Ники Петков. Резултатът за Добруджа откри Карадайъ в 6-ата минута, а минута преди края на първото полувреме същият виртуален играч удвои резултата след удар с глава. Преса по целия терен от страна на Добруджа не остави възможност на домакините да поемат инициативата в мача. Почански (67 мин.), Филипов (70 мин.) и Капитанов (76 мин.) също записаха по един гол за състава на Емил Киров. Въпреки натиска, Славия успя да отбележи попадение в 90-ата минута чрез Фирцулеску и да оформи крайния резултат на 1:5.

Във втория си мач за деня от WINBET е-футбол лига отборът на Добруджа разгроми Левски Спартак на Миладин Войнаков. Сините допуснаха множество грешки в защита и това доведе до шест попадения във вратата им. Отборът на Добруджа показа забележителна игра и серия от точни попадения, която беше открита от Цачев (26 мин.), а малко по-късно Почански (44 мин.) удвои и първото полувреме завърши при резултат 2:0. Натискът върху ретро Левски продължи и във втората част, когато Емил Киров отбеляза още четири гола - по един чрез Карадайъ (52 мин.) и Филипов (72 мин.) и два чрез Капитанов (66, 83 мин.).

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.