ЦСКА разгроми Лудогорец с 11 гола в 2 мача в WINBET е-футбол лига

Отборът на ЦСКА (от 90-те до наши дни), ръководен от Пламен Димитров, вкара общо 11 безответни гола в 2 мача на тима на Лудогорец на Кай Шаленберг в WINBET е-футбол лига. Германецът е победител от първото издание на електронното първенство по баскетбол на България, но във футболния турнир трудно успява да се противопостави на съперниците си в топ 14. Двубоите бяха излъчени вчера по Sportal TV. В първата среща голове за червените отбелязаха Бербатов (11, 82 мин.), Пенев (52 мин.), Стоичков (56 мин.) и Гъргоров (90+5 мин.).

В мача реванш от електронното първенство по футбол на България Лудогорец имаше няколко добри възможности да поведе в резултата, но така и не успях. Пламен Димитров си извоюва по забележителен начин и втората победа. Головата серия започна с попадение на Пенев в 28-ата минута, а в самия край на първото полувреме виртуалният съдия свири дузпа за гостите, която изпълни Гъргоров (45+2 мин.) и удвои резултата за ЦСКА (от 90-те до наши дни). Червените отбелязаха още четири гола през втората част от мача чрез Пенев (65 мен.), Каранга (72 мин.), Гъргоров (74 мин.) и Бербатов (90+3 мин.). Така срещата между Лудогорец и ЦСКА (90-2020) от топ 14 на WINBET e-футбол лига завърши при резултат 0:6.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.