Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Ботев (Пд) надигра Левски Спартак в топ 14 на WINBET e-футбол лига

Баскетболист направи отлично представяне в WINBET е-футбол лига

Ботев (Пловдив) на Петър Петров надигра с 2:0 Левски Спартак на Миладин Войнаков в мач от топ 14 на WINBET e-футбол лига. Двубоят беше излъчен снощи по Sportal TV. Двамата геймъри наблегнаха на тактическа игра в първата половина от мача и не реализираха нито едно попадение. Жълто-черните успяха да открият резултата едва в 71-ата минута след удар на Педросо. Малко след това Илиев (77 мин.) се разписа с втори гол за домакините.

Два гола на Котков за ретро отбора на Левски Спартак (1950-1980) в WINBET е-футбол лига

Вторият телевизионен мач за вчерашния ден беше между Николай Петков с отбора на Славия и Петър Кушев с Локомотив (Пловдив). Съперниците започнаха размяната на попадения още в 5-ата минута с попадение на Кирилов за белите. Гостите от Пловдив изпуснаха няколко отлични възможности за гол, но в края на първото полувреме успяха да изравнят резултата чрез Илиев (45 мин.) След добро отиграване на Петър Кушев, Локомотив поведе за първи път в мача в 57-ата минута с гол на Михалевич. Славия не се отказа до последно и 5 минути преди изтичане на редовното време Тасевски  успя да изравни, оформяйки крайния резултат 2:2.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.