Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

Левски Спартак с атрактивно равенство в WINBET е-футбол лига

Отборът на Левски Спартак, управляван от геймъра Миладин Войнаков, успя да достигне до равенство с Пирин (Гоце Делчев) на Валентин Джагълов, след като изоставаше с две попадения още в седмата минута на мача от топ 14 на WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен снощи по Sportal TV. Двата отбора записаха общо шест попадения до края на първото полувреме, а второто остана без отбелязан гол. Първи за Пирин (ГД) се разписа Сарандев (4, 7 мин.), а сините изравниха чрез Соколов (9 мин.) и Котков (21 мин.). Дафков (27 мин.) за Пирин (ГД) и Аспарухов (34 мин.) за Левски Спартак оформиха крайния резултат 3:3.

В другия телевизионен мач от WINBET е-футбол лига един срещу друг се изправиха Емил Киров с отбора на Добруджа и Милен Манчев с Ботев (Враца). Добавка на Почански след центриране осигури победата на домакините от Добрич още в 8-ата минута от мача. И двамата състезатели създадоха доста добри положения до края на мача, но изпуснаха чисти голови възможности и не успяха да вкарат повече попадения.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.