Литекс взе дербито на Северозапада в WINBET e-футбол лига (видео)

Отборът на Литекс, управляван от на Йоан Бауренски, надигра Ботев (Враца) на Милен Манчев във виртуалното дерби на Северозапада в WINBET е-футбол лига. Срещата беше излъчена вчера по Sportal TV. След добра защита двамата състезатели не успяха да си отбележат гол през първото полувреме на двубоя. Бауренски успя да преодолее дефанзивната линия на съперника си едва в 62-ата минута и отбеляза гол чрез Живков, а 6 минути по-късно удвои резултата чрез същия футболист.

Същевременно отборът на Добруджа, ръководен от Емил Киров, записа още една победа в WINBET е-футбол лига, която зрителите на Sportal TV имаха възможност да изгледат. Вчера тимът от Добрич се изправи срещу Ботев (Пловдив) на Петър Петров. Виртуалният нападател на домакините Карадайъ отбеляза пет последователни гола ( 21, 40, 43, 75, 81 мин.). Жълто-черните изпуснаха няколко отлични възможности да намалят головата разлика, но едва в 84-ата минута  успяха да запишат попадение чрез Тонев. Радостта им трая кратко, тъй като съперникът им бързо отвърна на удара с гол на Цачев (89 мин.), който оформи крайния резултат на 6:1. След поредния си успех Добруджа излезе на втора позиция във временното класиране на турнира.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.