Джагълов с пореден успех в WINBET е-футбол лига

Лидерът в група G на WINBET е-футбол лига Валентин Джагълов, който е вратар на Пирин (Гоце Делчев) и играе с едноименния тим и в електронното първенство на България, надигра Милен Манчев с Ботев (Враца) с резултат 2:1. Двубоят беше излъчен по Sportal TV. В 11-ата минута от началото на срещата Манчев си вкара автогол и Пирин поведе през първото полувреме Пет минути по-късно домакините успяха да поправят грешката си и да изравнят чрез Валери Домовчийски. Джагълов контролираше играта през по-голямата част от мача, но успя да стигне до победния гол чак в 90-ата минута чрез Алинм.

Вторият телевизионен мач от WINBET e-футбол лига се превърна в голово шоу, след като ЦСКА 1948 и Пирин (Благоевград) си вкараха общо осем попадения. Христо Радославов отмъкна победата на Херман Клаус, който е и един от най-възрастните играчи в електронното първенство, но въпреки това демонстрира забележителни умения зад джойстика. Хеттрик на Златинов (30, 47 и 85 мин.) и по още един гол на Йорданов (51 мин.) и Манолев (90+1 мин.) донесоха победата на благоевградския тим.
Останалите три гола бяха реализирани от ЦСКА 1948 чрез Марин (53 мин.) и Камбуров (57 и 64 мин.). Оспорваната битка от група А завърши с краен резултат 3:5 за тима от Враца.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.