Ретро ЦСКА продължава победния си ход в WINBET е-футбол лига

Отборът на ЦСКА от 90-те години до днес, управляван от Пламен Димитров, продължи успешния си ход в топ 14 на WINBET е-футбол лига и вече има 9 победи от 9 мача във финалната групова фаза на турнира.

Така той остава начело в класирането на електронното първенство по футбол на България с актив от 27 точки. Във вчерашните си мачове от WINBET е-футбол лига, излъчени по Sportal TV, Пламен Димитров надигра безапелационно в 2 мача германеца Кай Шаленберг, който играе с Лудогорец.

Резултатът в  домакинския мач на ЦСКА от 90-те до наши дни откри Бербатов с невероятно силен и точен удар в 11-ата минута. Резултатът 1:0 се запази 52-ата минута, когато Пенев го удвои Последваха попадения на Стоичков (56 мин.), Бербатов (81 мин.) и Гъргоров (90+5), който оформи крайния резултат на 5:0.

Във вторият телевизионен мач от WINBET e-футбол лига, като гости, червените успяха да постигнат дори още по-изразителна победа срещу отборът на Лудогорец. Победителят в електронното първенство по баскетбол на България Кай Шаленберг изпусна няколко добри възможности, при които можеше да реализира попадения.

За сметка на това, Пламен Димитров отново показа добра игра с джойстика и успя да отбележи шест безответни гола. В 28-ата минута удар на Пенев откри резултата, а дузпа на Гъргоров (45+3 мин.) в края на първото полувреме го удвои. Във вторите 45 минути двамата голмайстори Пенев (65 мин) и Гъргоров (74 мин) записаха по още едно попадение. Останалите два гола бяха дело на Каранга в 72-ата минута и Бербатов в последната минута на добавеното време.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.