ЦСКА поведе в WINBET е-футбол лига

Отборът на ЦСКА от 90-те години до днес, управляван от Пламен Димитров, поведе във временното класиране на финалната групова фаза на WINBET е-футбол лига, след като вчера взе 4 точки от двата си мача излъчени по Sportal TV.

В първата от двете срещи червените се изправиха срещу Берое на Спас Желязков.  Бербатов откри резултата с ранно попадение в 4-ата минута, а малко преди 30-ата минута вкара втори гол с глава. Към края на второто полувреме настъпи пълен обрат в играта, след като Спас Желязков изравни резултата  чрез Маринов (68 мин.) и контраатака на Фол (84 мин.). Напрежението на виртуалния терен остана до последния съдийски сигнал, след като червените отбелязаха трети гол чрез Платини минута преди края на редовното време, а старозагорският тим успя отново да изравни във втората минута на добавеното време след удар на Конте (90+2 мин). Двубоят в крайна сметка завърши при равенство 3:3.

Във тория си мач за деня Пламен Димитров се изправи срещу Петър Петров и неговия Ботев (Пловдив), побеждавайки го с три гола разлика. Резултатът беше открит в полза на домакините след удар на Гачев (6 мин.), а няколко минути по-късно Бербатов (15 мин) го удвои. Жълто-черните отбелязаха единствения си гол в 51-ата минута чрез Казаков, а в  81-ата след директен червен картон, останаха с играч по-малко. Червените играха на преса през цялото време и успяха да удвоят резултата чрез попадения на Каранга (54 мин) и Бербатов (87 мин.), които оформиха крайния резултат на 4:1.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.