Смазващо превъзходство за ЦСКА във вечното дерби на върха в WINBET е-футбол лига

Ретро ЦСКА продължава победния си ход в WINBET е-футбол лига

Отборът на ЦСКА от 90-те до наши дни направи сериозна заявка за шампионската титла в WINBET е-футбол лига, след като победи с 5:0 основния си конкурент във финалната групова фаза на шампионата – Левски от 90-те до наши дни, управляван от Цветомир Петров. "Червените" остават на върха в електронното първенство по футбол на България с пълен актив от мачовете си до момента.

Вечното дерби между ретро отборите на ЦСКА и Левски беше излъчено вчера по Sportal.TV. Пламен Димитров изигра невероятно първо полувреме срещу Цветомир Петров, като демонстрира своето превъзходство още в седмата минута с попадение на Димитър Бербатов, който реализира гол и в тридесетата минута. Хеттрик в мача записа Любослав Пенев (27, 35, 45 мин.), като последният му гол беше от дузпа.

В другия телевизионен мач за деня ЦСКА-София на Деян Стойков надигра Славия на Ники Петков с 3:0. "Червените" поведоха още в третата минута чрез Аахмед Ахмедов, а в 31-ата минута Славия остана с човек по-малко след директен червен картон на играч в бяло. До края на мача на два пъти се разписа и Али Соу (59, 60 мин.).

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.