Ретро ЦСКА остава с пълен актив на върха в WINBET е-футбол лига

Левски Спартак с атрактивно равенство в WINBET е-футбол лига

Отборът на ЦСКА от 90-те години до наши дни, управляван от Пламен Димитров, остава на върха в WINBET е-футбол лига с пълен актив от 13 победи в 13 изиграни мача. Във вчерашния си двубой, излъчен по Sportal TV, червените надиграха Ботев (Пловдив) на Петър Петров с 4:1. ЦСКА поведе още в първите минути от мача след два бързи гола на Галчев (6 мин.) и Бербатов (15 мин.). Интригата в мача се завърна в началото на второто полувреме след удар на Казаков (51 мин.), който намали головата разлика.

Три минути по-късно обаче удар с глава на Каранга, отново увеличи преднината на Пламен Димитров. В 81-ата минута жълто-черните получиха директен червен картон и останаха с човек по-малко. Последното попадение за червените беше дело на Бербатов (87 мин.).

В другия телевизионен двубой от топ 14 на WINBET е-футбол лига отборът на ЦСКА-София, управляван от Деян Стойков, безапелационно победи Лудогорец на Кай Шаленберг с 5:1. Хеттрик на Ахмедов (5, 16, 27 мин.) още преди 30-ата минута на мача донесе сериозна преднина на червените, която беше увеличена от Соу (31 мин.) след изпълнение на дузпа. Шаленберг, който е победител в електронното първенство по баскетбол на България, успя да реализира единственото попадение в 58-ата минута чрез Сантана. Малко по-късно Соу отбеляза втория си гол и оформи крайния резултат.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.