Добруджа надигра с 3:1 ЦСКА-София в WINBET е-футбол лига

Отборът на Добруджа, управляван от Емил Киров, надигра ЦСКА-София на Деян Стойков с 3:1 във вчерашния двубой между двата тима в топ 14 на WINBET е-футбол лига. Срещата беше излъчена по Sportal TV. Двамата съперници в електронното първенство по футбол на България завършиха с равенство първото полувреме, след като си отбелязаха по един гол. Цачев откри за Добруджа в 17-ата минута, а Соу изравни в 41-ата. Във втората част обаче тимът на домакините доминираше, което доведе до два гола на Карадйъ (73, 80 мин.).

Смазващо превъзходство за ЦСКА във вечното дерби на върха в WINBET е-футбол лига

Във втората телевизионна среща отборът на ЦСКА от 90-те до наши дни на Пламен Димитров не допусна изненада и победи Славия на Ники Петков с 6:2. Резултатът в двубоя от финалната групова фаза на WINBET e-футбол лига откри Каранга в 22-ата минута. Белите успяха бързо да изравнят резултата с попадение на Кирилов (35 мин.), но червените си върнаха преднината в последните минути на първото полувреме чрез Пенев (44 мин.).
Ретро отборът на ЦСКА си подсигури победата с нови четири гола през второто полувреме, от които два записа Зику (59, 71 мин) и по един  Делев (81 мин.) и Каранга (90 мин.). След изпълнение на дузпа в края на добавеното време Славия оформи крайния резултат на 6:2.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.