Зрелищни сблъсъци от WINBET е-футбол лига в студиото на Sportal TV

Два зрелищни мача от финалната групова фаза на WINBET е-футбол лига бяха излъчени снощи на живо от студиото на Sportal TV. Първият двубой беше между Петър Петров, който играе с Ботев (Пловдив), и Цветомир Петров с Левски от 90-те години до днес. Зрителите станаха свидетели на постоянен натиск от страна на "сините" още от първата минута на мача и периодични опасни контраатаки на пловдивчани. Гостите от София откриха резултата чрез Зе Соареш в 23-ата минута. Илиев изравни за домакините в 37-ата минута след грешка в защитата на съперника. Така първото полувреме на двубоя завърши при резултата 1:1.

През втората част Левски бързо натрупа аванс от 2 гола чрез Дембеле (53 мин.) и Зе Соареш (63 мин.). В 72-ата минута Ботев имаше невероятен шанс да намали разликата и да запази интригата в двубоя, но това не се случи. Девет минути по-късно нападателят на домакините Илиев направи красив удар със странична ножица, но и той не беше в очертанията на вратата. Крайният резултат 1:4 оформи нападателят на "сините" Иванов в 85-ата минута.

Във втория телевизионен мач от WINBET е-футбол лига, излъчен от студиото на Sportal TV, един срещу друг се изправиха Николай Петков с отбора на Славия и Милен Манчев, управляващ Ботев (Враца). След интересна комбинация пред вратата на гостите Кръстев отбеляза първото попадение в 13-ата минута, а три минути по-късно същият играч удвои резултата, след като се изправи сам срещу вратаря на съперника. В добавените две минути на първото полувреме Славия успя да намали резултата чрез Манчев (45+1 мин.), но веднага след това си отбеляза автогол и полувремето завърши при резултат 3:1. Лагоа реализира в 57-ата минута и намали изоставането на врачани. С хеттрик на Рангелов (63, 64 и 87 мин.) от Славия и един гол на Керчев от Ботев в добавеното от съдията време (90+4 мин.) двата отбора оформиха крайния резултат 6:3.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.