ЦСКА-София беше безмилостен с Лудогорец в WINBET е-футбол лига

ЦСКА разгроми Лудогорец с 11 гола в 2 мача в WINBET е-футбол лига

ЦСКА-София, управляван от Деян Стойков, беше безмилостен с Лудогорец на Кай Шаленберг, побеждавайки го с 9:1 в мач от топ 14 на WINBET е-футбол лига. Срещата беше излъчена снощи по Sportal TV. В герой за "червените" се превърна Али Соу, който отбеляза 6 от деветте попадения, а 3 от тях бяха след изпълнения на дузпи. Нападателят на ЦСКА-София откри резултата в 12-ата минута след изпълнение на наказателен удар, а след попадения в 34-ата и 35-ата минута оформи хеттрик.

Последва автогол на Стефан Баджи (38 мин.), червен картон за вратаря на Лудогорец и нови попадения на Соу (40, 71, 73 мин.). Енрике Рафаел (45 мин.) и Ахмед Ахмедов (90+7 мин.). Тимът от Разград реализира единственият си гол след изпълнение на дузпа на Клаудиу Кешерю в 79-ата минута. Ден по-рано ЦСКА (от 90-те до наши дни) също разгроми Лудогорец, който се управлява от шампиона в електронното първенство на България по баскетбол – германеца Шаленберг.

Равностоен и интересен беше вторият телевизионен мач от WINBET е-футбол лига, излъчен по Sportal TV. Един срещу друг във финалната групова фаза на електронното първенство на България по футбол се изправиха Деян Стойков с ЦСКА-София и лидерът във временното класиране на турнира Емил Киров с отбора на Добруджа. До края на първото полувреме двамата съперници си бяха отбелязали по два гола. В голмайстор за Добруджа се превърна Ерик Почански (25, 35 мин.), а за домакините във вихъра си беше отново Али Соу (37, 46 мин.). През второто полувреме играта продължи да бъде оспорвана, но повече голове не бяха реализирани и срещата завърши при равенство 2:2.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.