Левски победи ЦДНА със 7:1 в WINBET e-футбол лига

ЦСКА-София беше безмилостен с Лудогорец в WINBET е-футбол лига

Отборът на Левски от 90-те до наши дни, управляван от Цветомир Петров, продължи успешния си ход в топ 14 на WINBET e-футбол лига побеждавайки ЦДНА на Александър Гавалюгов със 7:1. Двубоят между ретро отборите на сини и червени беше излъчен снощи по Sportal TV. С три последователни гола Иванов направи своя хеттрик още в първите 30 минути (7, 13, 27 мин). До края на първото полувреме резултатът стана 4:1, след като Сираков (37 мин.) отбеляза още едно попадение за сините, а в последната минута на първата част Жеков (44 мин) записа един гол и в полза на червените.

Столичното дерби продължи по интригуващ начин и през второто полувреме, но отново в полза за Цветомир Петров. Сираков вкара своя втори гол в 59-ата минута, а след него Демебеле оформи крайния резултат на 7:1 с два бързи гола (78, 83 мин.).

Във втория телевизионен мач за деня Левски от 90-те до наши дни на Цветомир Петров записа победа и над Лудогорец на Кай Шаленберг. Сините поведоха в 12-ата минута чрез Иванов, а през втората част увеличи разликата с попаденията чрез Соарес (62 мин.) и Ангелов (78 мин.). Тимът от Разград успя да отбележи единственият си гол в 83-ата минута чрез Кешеру и така оформи крайния резултат в мача на 3:1

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.