Левски се бори с руския гранд Спартак (Москва) за привличането на алжирския халф на Динамо (Махачкала) Хусем Мрезиг. 26-годишният полузащитник призна, че води преговори със "сините". Наред с това той разкри, че вече е отклонил едно предложение, а желанието му е да продължи кариерата си в клуб, различен от сегашния му.
От Левски: Пътят към 10 000 абонаментни карти е съвсем близо!
"Нямам намерение да се връщам в Алжир за момента, въпреки че Белуиздад ме иска. Има накъде да се развивам, искам да съм в чужбина до края на кариерата си. Трябва да призная, че имам контакти с други клубове. В Русия те са с четвъртия в класирането Спартак (Москва). Има и друг клуб – Левски, където играе Акрам Бурас, който много ме иска. Избирам от тях", заяви Мрезиг пред медиите в родината си.