Контролите на българските отбори - Зима 2020

Контролите на българските отбори - Зима 2020

Родните отбори започнаха подготовка за пролетния дял на шампионата на професионалния ни футбол. По традиция по-голямата част от тимовете от efbet Лига ще изкарат лагер в съседна Турция, като ще се базират в районите на Анталия и Алания. Sportal.bg ще ви направи свидетели на голяма част от срещите по терените на Турската ривиера. Някои отбори от Втора лига също ще пътуват до района, а останалите ще се готвят в домашни условия. Списъкът с контроли ще се обновява с обявяването на нови проверки от страна на клубовете.

Efbet Лига

Лудогорец - (Лагер в Белек 9 януари - 8 февруари)
18.01. 16:00 ч. Лудогорец - Висла Плок (Полша) 2:0 ВИДЕО
22.01. 16:00 ч. Лудогорец - Пиаст (Полша) 0:2 ВИДЕО
29.01. 16:00 ч. Лудогорец - Кайрат (Казахстан) 6:0 ВИДЕО
01.02. 16:00 ч. Лудогорец - Цървена звезда (Сърбия) 0:1 ВИДЕО
06.02. 15:00 ч. Лудогорец - Ахмат (Русия) 0:1 ВИДЕО
07.02. 16:00 ч. Лудогорец - Слован (Словакия) 1:1 ВИДЕО

Левски - (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)
29.01. Левски - Пюник (Армения) 3:2 ВИДЕО
01.02. Левски - Рапид Виена (Австрия) 2:1 ВИДЕО
04.02. Левски - Узбекистан до 19 4:1 ВИДЕО
06.02. Левски - Олександрия (Украйна) 1:2 ВИДЕО

Локомотив (Пловдив) - (Лагер в Белек 20 януари - 5 февруари)
14.01. Локомотив - Атлетик (Куклен) 1:1 ВИДЕО
18.01. Локомотив - Гигант (Съединение) 4:0
23.01. Локомотив – Кайсар (Казахстан) 1:0 ВИДЕО
27.01. Локомотив - Землин Михаловце (Словакия) 1:2 ВИДЕО

04.02.

Локомотив – Олимпик Донецк (Украйна) 0:4

08.02.

Локомотив - Ботев (Враца) 1:1

ЦСКА-София

- (Лагер в Анталия (8 януари - 17 януари; лагер в Марбея 19.01 - 02 февруари)

16.01.

ЦСКА-София - Каспий (Казахстан) 4:0
ВИДЕО

21.01.

ЦСКА-София - Нюрнберг (Германия) 0:5
ВИДЕО

26.01.

ЦСКА-София - Шонан (Япония) 0:1 ВИДЕО

29.01 

ЦСКА-София - Джонбук Хюндай Моторс 0:0
ВИДЕО

31.01.

ЦСКА-София - Виктория Пилзен (Чехия) 0:3
ВИДЕО

01.02.

ЦСКА-София - Яблонец (Чехия) 0:2
ВИДЕО

08.02.

ЦСКА-София - Струмска слава 2:0
ВИДЕО

Славия

- (Лагер в Сиде 17 януари - 7 февруари)

19.01.

Славия - Олександрия (Украйна) 2:2
ВИДЕО

21.01.

Славия - Оренбург (Русия) 3:2
ВИДЕО

25.01.

Славия - Спартакс Юрмала 1:0
ВИДЕО

29.01.

Славия - Серед (Словакия) 1:1
ВИДЕО

02.02.

Славия - Окжетпес 0:0
ВИДЕО

06.02.

Славия - Мариупол (Украйна) 0:3
ВИДЕО

Черно море

- (Лагер в Алания 18 януари - 2 февруари)

15.01.

Черно море - Черноморец (Балчик) 1:1

21.01.

Черно море - Олександрия (Украйна) 1:3
ВИДЕО

23.01.

Черно море - СКА Хабаровск (Русия) 2:0
ВИДЕО

06.02.

Черно море - Черноморец (Балчик) 2:0

08.02.

Черно море - Лудогорец 2 2:2

Арда

- (Лагер в Белек 20 януари - 6 февруари)

17.01.

Арда - Ботев (Гълъбово) 4:0
ВИДЕО

22.01.

Арда - ФК Прищина (Косово) 0:5
ВИДЕО

25.01.

Арда - Динамо Тбилиси (Грузия) 3:2

28.01.

Арда - ЦСКА 1948 0:3
ВИДЕО

01.02. Арда - Раднички (Ниш) 0:0

05.02.

Арда - Иртиш (Казахстан) 0:0
ВИДЕО

Ботев (Пловдив)

- (Лагер в Алания 16 януари - 28 януари)

15.01.

Ботев - Марица 6:0
ВИДЕО

18.01.

Ботев - Олександрия (Украйна) 0:4
ВИДЕО

22.01.

Ботев - Динамо Тбилиси (Грузия) - пропаднала

25.01.

Ботев - Чайка (Русия) 3:0 ВИДЕО

27.01.

Ботев - Къйзъл Жар (Казахстан) 3:0
ВИДЕО

31.01.

Ботев - Царско село 4:1

08.02.

Ботев - ЦСКА 1948 2:1
ВИДЕО

Берое

- (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)

18.01.

Берое - Ботошани (Румъния) 2:1
ВИДЕО

21.01.

Берое - Сепси (Румъния) 1:0
ВИДЕО

24.01.

Берое - Лехия Гданск (Полша) 0:1
ВИДЕО

27.01.

Берое - Ордабаси (Казахстан) 1:1

30.01.

Берое - Заглембе (Полша) 0:3
ВИДЕО

05.02.

Берое - Нефтохимик 2:0

08.02.

Берое - Ботев (Гълъбово) 5:2

Етър

- (Лагер в Белек 17 януари - 31 януари)

15.01.

Етър - Струмска слава 4:1

19.01.

Етър - Ротор (Русия) 2:1
ВИДЕО

22.01.

Етър - Габала (Азербайджан) 0:0
ВИДЕО

25.01.

Етър - Каспий (Казахстан) 0:1

30.01.

Етър - Ансан (Корея) 0:1
ВИДЕО

08.02. Етър - Литекс - в България

12.02.

Етър - Загорец 2:0

Дунав

- (Лагер в България)

15.01.

Дунав - Локомотив (ГО) 3:0

22.01.

Дунав - Прогресул 2:4

28.01.

Дунав - Литекс 2:0

05.02.

Дунав - Ботев (Гълъбово) 2:1

Царско село

- (Лагер в Кипър 23-28 януари)

18.01.

Царско село - Септември (Симитли) 7:0

22.01. Царско село - Ботев (Гълъбово) 4:2

26.01.

Царско село - Урал (Русия) 1:0

27.01.

Царско село - Раков (Полша) 0:1

31.01.

Царско село - Ботев (Пловдив) 1:4

08.02. Царско село - Беласица (Македония)

Ботев (Враца)

- (Лагер в Алания 20 януари - 31 януари)

17.01.

Ботев (Враца) - Кариана 4:1

24.01.

Ботев (Враца) - Напредък (Сърбия) 1:2

29.01.

Ботев (Враца) - Силекс Кратово (Македония) 1:2

31.01.

Ботев (Враца) - Форвертс (Австрия) 1:0
ВИДЕО

05.02.

Ботев (Враца) - Литекс 1:1

08.02.

Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) 1:1

Витоша (Бистрица)

- (Лагер в Белек 23 януари - 7 февруари)

18.01.

Витоша - Струмска слава 4:0
ВИДЕО
05.02. Витоша - Глория Бузау (Румъния) 1:2
Втора лига

Септември

- (Лагер в Белек 19 януари - 13 февруари)

25.01.

Септември - Ниегерхаза (Унгария) 0:0

29.01.

Септември - Рипенсия (Румъния) 0:0

01.02. Септември - Академия Пандев (Македония) 2:2

05.02.

Септември - Фарул (Румъния) 1:2
ВИДЕО

08.02. Септември - Термалика (Полша)

12.02. Септември - Нефтяхимик (Русия)

ЦСКА 1948 - (Лагер в Белек 20 януари - 3 февруари)

24.01.

ЦСКА 1948 - Зенит 2 (Русия) 4:0
ВИДЕО

28.01.

ЦСКА 1948 - Арда 3:0
ВИДЕО

01.02.

ЦСКА 1948 - Аален (Германия) 0:0
ВИДЕО

02.02.

ЦСКА 1948 - Рапид Букурещ (Румъния) 2:0
ВИДЕО

08.02.

ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив) 1:2
ВИДЕО

Монтана

- (Лагер в Алания 27 януари - 7 февруари)

18.01. Монтана - Спартак (Плевен) - пропаднала

Локомотив (София)

- (Лагер в Сиде 27 януари - 5 февруари)

18.01.

Локо (София) - Спортист Своге 2:1
ВИДЕО

25.01.

Локо (София) - Надежда Доброславци 4:0

29.01.

Локо (София) - Младост Лучани (Сърбия) 1:1
ВИДЕО

01.02.

Локо (София) - Фероникели (Косово) 0:0
ВИДЕО

04.02.

Локо (София) - Валмиера (Латвия) 6:0
ВИДЕО

08.02. Локо (София) - Кариана

Литекс

- (Лагер в Ловеч)

25.01.

Литекс - Локомотив (ГО) 2:1

29.01.

Литекс - Дунав 0:2

05.02.

Литекс - Ботев (Враца) 1:1

08.02. Литекс - Етър

Хебър

- (Лагер в Белек 13 януари - 5 февруари)

15.01.

Хебър - ФК Будаорш (Унгария) 3:5

17.01.

Хебър - Шахтьор Караганда (Казахстан) 3:4

23.01.

Хебър - Енисей Красноярск (Русия) 2:1

30.01.

Хебър - Аустрия Виена (Австрия) 5:1

01.02.

Хебър - Химки (Русия) 0:0

04.02.

Хебър - Арсенал-2 Тула (Русия) 2:0

Нефтохимик

- (Лагер в Поморие)

18.01.

Нефтохимик - Черноморец (Балчик) 2:1

22.01.

Нефтохимик - Созопол 3:3

25.01.

Нефтохимик - Ботев (Гълъбово) 1:0

29.01.

Нефтохимик - Розова долина 7:1

01.02.

Нефтохимик - Добруджа (Добрич) 4:1

05.02.

Нефтохимик - Берое 0:2

08.02. Нефтохимик - Несебър

Локомотив (Горна Оряховица)

15.01.

Локомотив (ГО) - Дунав 0:3

25.01.

Локомотив (ГО) - Литекс 1:2

29.01.

Локомотив (ГО) - Ботев (Гълъбово) 0:5

02.02.

Локомотив (ГО) - Академик (Свищов) 3:0

08.02. Локомотив (ГО) - Янтра

Кариана

- (Лагер в Сандански 20 януари - 31 януари)

15.01.

Кариана - Дреновец 5:2

17.01.

Кариана - Ботев (Враца) 1:4

23.01. Кариана - Лудогорец 2 3:1

25.01.

Кариана - Струмска слава 1:2

29.01.

Кариана - Беласица 1:0

31.01.

Кариана - Вихрен 2:0

08.02. Кариана - Локомотив (София)

15.02. Кариана - Спортист (Своге)

Пирин

- (Лагер в Алания)

24.01.

Пирин - Левски до 19 3:0

29.01.

Пирин - Работнички (Скопие) 1:1

01.02.

Пирин - Македония (ГП) 2:2

05.02.

Пирин - Термалика (Полша) 0:1

Ботев (Гълъбово)

17.01.

Ботев (Гълъбово) - Арда 0:4

22.01. Ботев (Гълъбово) - Царско село 2:4

25.01.

Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 0:1

29.01.

Ботев (Гълъбово) - Локомотив (ГО) 5:0

05.02.

Ботев (Гълъбово) - Дунав 1:2

08.02.

Ботев (Гълъбово) - Берое 2:5

Черноморец (Балчик)

15.01.

Черноморец (Балчик) - Черно море 1:1
18.01. Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1:2

22.01. Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна) 2:0

06.02.

Черноморец (Балчик) - Черно море 0:2

Лудогорец 2

23.01. Лудогорец 2 - Кариана

08.02.

Лудогорец 2 - Черно море 2:2

Стумска слава

15.01.

Струмска слава - Етър 1:4

18.01.

Струмска слава - Витоша 0:4
ВИДЕО

22.01. Струмска слава - Беласица 1:1

25.01.

Струмска слава - Кариана 2:1

29.01.

Струмска слава - Вихрен 2:1

01.02. Струмска слава - Кюстендил 1:1

08.02.

Струмска слава - ЦСКА-София 0:2
ВИДЕО

Поморие

Няма яснота

Спартак (Плевен)

18.01. Спартак (Плевен) - Монтана - пропаднала

01.02.

Спартак (Плевен) - Чавдар Етрополе 1:4

05.02.

Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) 4:0

Спартак (Варна)

15.01. Спартак (Варна) - Созопол 2:1

25.02. Спартак (Варна) - Несебър 3:1

29.01.

Спартак (Варна) - Тополи 2:1

01.02.

Спартак (Варна) - Подейдон (Румъния) 3:0

Още от БГ Футбол

Виж всички