Карабельов и компания отново останаха без победа

Отборът на Кишварда продължава да буксува. Янис Карабельов и компания записаха 12-ти пореден мач без победа във всички турнири, след като направиха 2:2 с аутсайдера Хонвед у дома. Срещата бе от 29-ия кръг на първенството на Унгария, а българския национал записа 90 минути за своя тим.

Кишварда на два пъти повеждаше в резултата с попадения на Ясмин Мешанович в 28-ата и 65-ата минута, но и двата пъти гостите успяваха да изравнят, първо чрез Ненад Лукич в 32-рата, а след това и чрез Золан Кереши в 82-рата минута.

След това реми Кишварда остава на 7-ото място с 37 точки. Хонвед пък е на предпоследната 11-та позиция с 29 точки.