Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Още един разочароващ резултат за отбора на Карабельов

Кишварда не можа да спечели четвърти пореден мач в първенството на Унгария. Отборът на Янис Карабельов стигна само до 1:1 при гостуването си на Мезьокьовешд-Жори и заема 5-о място в класирането с 33 точки. Карабельов беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Неговият тим игра с човек по-малко от средата на втората част, когато червен картон получи бившият защитник на Берое и Арда Матеус Леони.

Ясмин Мешанович изведе Кишварда напред в 8-ата минута, но в 43-ата Андрей Лукич възстанови равенството. В 66-ата минута Тамаш Чери от домакините пропусна дузпа, нарушението за която доведе до изгонването на Леони.

Вторият в класирането Кечкемет спечели с 2:1 срещу третия Дебрецен и вече има аванс от 8 точки пред отбора на Дориан Бабунски, но изостава на също толкова от водача Ференцварош. МОЛ Фехервар пък надви с 2:0 Хонвед и се измъкна от зоната на изпадащите, където се намира тимът от Будапеща.