ЦСКА-София надигра ретро Левски със 7:3 в WINBET е-футбол лига

Тимът на ЦСКА-София, управляван от Деян Стойков, надигра Левски Спартак на Миладин Войнаков със 7:3 във финалната групова фаза на WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен по Sportal TV.

Във виртуален герой за червените отново се превърна Соу, който отбеляза шест от общо седем гола. Две от тези попадения бяха през първото полувреме (31, 45+1 мин), а между тях се разписа и Юга (35 мин.). Аспарухов върна едно попадение за сините в 47-ата мин., но малко след това последва червен картон за Котков и отборът на Миладин Войнаков остана с играч по-малко.

Последваха нови два гола на Соу (56, 59 мин.). Войнаков не загуби надежда за обрат и въпреки численото преимущество на съперника и големия му голов аванс, чрез Аспарухов сините успяха да реализират още два гола (57 и 66 мин.). Последните две попадения на топ голмайстора Соу бяха в 86-ата и 90-ата минута.

Във втората телевизионна среща за деня от WINBET e-футбол лига Цветомир Петров с Левски от 90-те до наши дни запази втората си позиция във временното касиране, след като победи Кай Шаленберг и Лудогорец с 3:1. Първото полувреме завърши при резултат 1:0 с попадение на Иванов в 12-ата минута. Соарес (62 мин.) и Ангелов (78 мин.) записаха по един гол за сините във втората част, а гостите от Разград оформиха крайния резултат чрез Кешеру в 83-ата минута.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.