Локо (Пд) повали лидера ЦСКА в WINBET е-футбол лига

Тимът на Локомотив (Пловдив), управляван от Петър Кушев, надигра с 5:1 недостижимия лидер в класирането на WINBET е-футбол лига - ЦСКА от 90-те до наши дни на Пламен Димитров. Срещата от топ 14 на турнира беше излъчена снощи по Sportal TV, а още преди нея двамата участници се бяха класирали за плейофната фаза. Капитанът на пловдивчани Илиев се превърна в герой за своя отбор, след като отбеляза четири гола в мача. Първото му попадение за Локомотив беше в 9-ата минута, а в 37-ата минута Бербатов вкара изравнителен гол за червените. Три минути по-късно обаче Илиев отново се разписа след изпълнение на дузпа, а малко след това голмайсторът направи своя хеттрик (45+1 мин.). Във втората част  от мача Локомотив (Пловдив) записа още два гола чрез на Муслимович (71 мин.) и Илиев (75 мин.). Кушев е единственият участник в WINBET е-футбол лига, който се състезава от чужбина и се класира за плейофната фаза. Според информация от самия него той е син на Радка Милорадева (понастоящем Кушева), която е европейска клубна шампионка с волейболния ЦСКА.

Във втория телевизионен двубой от финалната групова фаза от WINBET е-футбол лига един срещу друг се изправиха Ботев (Враца) и Ботев (Пловдив), водени съответно от Милен Манчев и Петър Петров. Жълто-черните откриха резултата с единственото си попадение в мача, отбелязано от Тонев (45+1 мин.). Отборът на Враца не само скоростно изравни чрез Манчев (50 мин.), но и поведе чрез Станиславлйевич (53, 63 мин.). В края на редовното време удар на Лагоа (89 мин.) оформи крайния резултат на 4:1 за Милен Манчев.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.