Вход / Регистрирай се

От Левски: На 7 юли започва приключението "Шампионска лига"

Ръководството на Левски пусна информация за предстоящия двубой от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Както е известно "сините" започват с гостуване на Борац (Баня Лука), а седмица по-късно приемат тима на "Герена".

"На 7 юли в Бaня Лука започва приключението "Шампионска лига". Първият двубой е от 21:30 часа. Очаквайте информация за билетите в следващите дни.

Седмица по-късно, на 14 юли, от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" всички отново ще бъдем заедно, за да превърнем нашия дом в непревземаема крепост", написаха от клуба.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички