Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Победителите от първите мачове не допуснаха обрат и стигнаха основната схема в ШЛ

В днешния 27-и август (вторник) станаха ясни имената на първите три отбора, стигнали до основната фаза на тазгодишното издание на Шампионската лига след преминаването на квалификационния етап. Това са Йънг Бойс, Спарта (Прага) и РБ Залцбург

РБ Залцбург започна добре своята среща и си спести главоболията, повеждайки рано, но след това допусна изравняване и продължи напред с общ резултат 3:1.

Равенство стигна на РБ Залцбург, за да елиминира Динамо

Спарта (Прага) и Малмьо пък изиграха изключително качествени 90 минути, в които чехите вкараха два гола в последните минути и се класираха за основната схема с общ резултат 4:0.

Спарта шамароса Малмьо в края за нова победа и влезе триумфално в основната схема

Голямата драма остана за мача в Истанбул между Йънг Бойс и Галатасарай, където швейцарците вкараха решителния гол три минути преди края на редовновот време и продължиха напред с общ резултат 4:2.