Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Испания постигна нещо невиждано на големи първенства

Испания е първият сигурен финалист и фаворит номер 1 за титлата на Евро 2024. “Ла Фурия” е и всепризнатият отбор, който играе най-атрактивния и качествен футбол на турнира в Германия.

Испания постигна още на този етап нещо невиждано на европейски и световни първенства: победи в рамките на един турнир Италия, Германия и Франция без да има нужда от изпълнение на дузпи след изтичане на 120-те минути.

“Ла Фурия” надви “адзурите” с 1:0 в груповата фаза, после победи с 2:1 домакините от Бундестима на четвъртфиналите, а на полуфинала обърна Франция до 2:1.

Англия и Нидерландия ще определят съперника на Испания на финала в неделя в Берлин.