Йорданов и Вестерло взеха точка от гостуването на Зюлте Варегем

Отборите на Зюлте Варегем и Вестерло не излъчиха победител в срещата помежду си от 22-рия кръг на първенството на Белгия. Мачът завърши при резултат 1:1, а титуляр за гостите бе българският национал Едисон Йорданов, който остана на терена 71 минути.

Вестерло пръв откри резултата с гол на ветерана Роман Нойщетер в 9-ата минута. Домакините обаче се добраха до точката с попадение на Йеле Фосен в 72-рата минута.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

След това реми Вестерло заема 7-ата позиция в класирането с 31 точки. Зюлте Варегем остава в опасната зона на 16-ото място с 20 точки.