Йорданов влезе като смяна при реми на Вестерло

Вестерло и Серен не излъчиха победител в срещата помежду си от 12-ия кръг на първенството на Белгия. Двубоят бе доста вълнуващ и приключи при резултат 2:2. Българският национал Едисон Йорданов се появи на терена като тактическа смяна в добавеното време на мача.

Серен поведе с гол на Антоан Берние в 12-тата минута, но Вестерло направи пълен обрат след автогол на Морган Поати в 28-ата и попадение на Нене Доржелес в 33-тата минута. Гостите обаче се добраха до точката чрез Мариус в 48-ата минута.

Това реми изкачи Вестерло на 6-ото място с 19 точки. Серен е 14-ти в таблицата с 11 спечелени точки до момента.