Резултати и голмайстори за Купата, ясен е един четвъртфиналист

Днес се изиграха още четири мача за Sesame Купа на България, като единият беше осминафинал от надпревата - Арда (Кърджали) елиминира Марица (Пловдив) с дузпи и вече е четвъртфиналист. Вчера Ботев (Пловдив) не срещна никакъв проблем като гост на Черноморец (Балчик) и "канарчетата" се наредиха сред осминафиналистите. Спартак (Варна), Лудогорец, Локомотив (София), Левски, Славия, Чавдар (Етрополе), Витоша (Бистрица), Септември (София), ЦСКА - София, Берое и ЦСКА 1948 също вече преминаха в следващия етап.

Ето какво се случи в днешните срещи:

Купа на България, 1/16-финали:

16 ноември 13:30 часа: 

Струмска слава 0:2 Спартак (Варна) 
0:1 Божидар Васев (25) 
0:2 Родни Антуи (53) 

Спартак (Варна) не се затрудни срещу Струмска слава и се класира на осминафинал за Купата
Спартак (Варна) не се затрудни срещу Струмска слава и се класира на осминафинал за Купата

18 ноември, 13:30 часа: 

Розова долина 0:2 Лудогорец 
0:1 Димитър Илиев (60) 
0:2 Рик Джонатан (90) 

Розова долина удържа Лудогорец за час, но "орлите" са в следващата фаза
Розова долина удържа Лудогорец за час, но "орлите" са в следващата фаза

19 ноември, 13:30 часа: 

Спартак (Плевен) 1:4 Локомотив (София
0:1 Юлиан Ненов (26)
0:2 Антонио Вутов (37)
0:3 Карлос Енрике (50)
0:4 Илия Димитров (54)
1:4 Васил Шопов (84)

Локо (София) не се затрудни със Спартак (Плевен), бой прекъсна мача
Локо (София) не се затрудни със Спартак (Плевен), бой прекъсна мача

Вихрен (Сандански) 1:4 Левски 
1:0 Шикозе Удоджи (7)
1:1 Роналдо (24)
1:2 Андриан Краев (31) 
1:3 Уелтън (64)
1:4 Миланов (72-д)

Левски се събуди след гол на Удоджи и вече мисли само за Лудогорец
Левски се събуди след гол на Удоджи и вече мисли само за Лудогорец

Спортист (Своге) 1:2 Славия
0:1 Венцислав Керчев (45) 
1:1 Илия Русинов (71)
1:2 Тони Тасев (94-д)

Славия се измъчи в Своге, но е на осминафинал
Славия се измъчи в Своге, но е на осминафинал

Марица (Пловдив) 4:2 Хебър (Пазарджик) 
0:1 Ивайло Михайлов (3)
1:1 Радослав Апостолов (10)
2:1 Валери Домовчийски (44)
3:1 Веселин Марчев (58)
3:2 Георги Търтов (73)
4:2 Веселин Марчев (87)

Марица отстрани Хебър за Купата след голово шоу в Пловдив
Марица отстрани Хебър за Купата след голово шоу в Пловдив

Чавдар (Етрополе) 2:0 Пирин (Благоевград)
1:0 Николай Ботев (10) 
2:0 Николай Ботев (37)

Чавдар (Етрополе) шокира Пирин, “орлетата” отлетяха от турнира за Купата
Чавдар (Етрополе) шокира Пирин, “орлетата” отлетяха от турнира за Купата

Витоша (Бистрица) 1:0 Ботев (Враца) 
1:0 Кристиян Кочилов (90-д)

Витоша (Бистрица) изхвърли Ботев (Враца) от турнира за Купата с дузпа в последната минута
Витоша (Бистрица) изхвърли Ботев (Враца) от турнира за Купата с дузпа в последната минута

Дунав (Русе) 1:2 Арда (Кърджали) 
0:1 Жуниор Палмарес (5)
0:2 Иван Тилев (60)
1:2 Йордан Димитров (83)

Арда потрепери, но продължи напред за Купата след успех над Дунав (Русе)
Арда потрепери, но продължи напред за Купата след успех над Дунав (Русе)

23 ноември, 13:30 часа: 

Крумовград 0:1 Септември (София)

0:1 Асен Чандъров (75)

Септември отстрани Крумовград в турнира за Купата на България
Септември отстрани Крумовград в турнира за Купата на България

25 ноември, 12:30 часа: 

Черноморец (Балчик) 0:3 Ботев (Пловдив) 

0:1 Елвис Ману (2) 
0:2 Елвис Ману (23) 
0:3 Дилан Мертенс (68)

Ботев (Пловдив) продължи напред за Купата след категоричен успех над Черноморец (Балчик)
Ботев (Пловдив) продължи напред за Купата след категоричен успех над Черноморец (Балчик)

26 ноември, 12:00 часа: 

Гигант (Съединение) 1:1 ЦСКА - София 

1:0 Георги Стайков (41)
1:1 Браян Морено (74)

6:7 за ЦСКА - София след изпълнения на дузпи

Рулетката на дузпите измъкна ЦСКА - София от грандиозна издънка срещу 9 от Гигант (Съединение)
Рулетката на дузпите измъкна ЦСКА - София от грандиозна издънка срещу 9 от Гигант (Съединение)

26 ноември, 13:30 часа: 

Севлиево 0:4 ЦСКА 1948 

0:1 Парвиз Умарбаев (30)
0:2 Евгений Сердюк (47)
0:3 Евгений Сердюк (60)
0:4 Денислав Александров (90)

ЦСКА 1948 отнесе Севлиево, Сердюк с два гола
ЦСКА 1948 отнесе Севлиево, Сердюк с два гола

Миньор (Перник) 0:2 Берое 

0:1 Калоян Кръстев (5)
0:2 Абубакар Тунгара (90+8)

Берое ще играе с ЦСКА 1948 след победа над Миньор, напрежение в Перник
Берое ще играе с ЦСКА 1948 след победа над Миньор, напрежение в Перник

27 ноември, 12:30 часа: 

Марек - Локомотив (Пловдив) 

27 ноември, 13:30 часа: 

Литекс - Черно море

Осминафинал, 26 ноември, 13:30 часа:

Марица (Пловдив) 1:1 Арда (Кърджали)

1:0 Радослав Апостолов (118)
1:1 Ласана Н'Диайе (119)

2:3 за Арда след изпълнения на дузпи

Арда изхвърли Марица от Купата с дузпи, гол зад центъра не стигна на пловдивчани
Арда изхвърли Марица от Купата с дузпи, гол зад центъра не стигна на пловдивчани

Снимка: startphoto.bg


"Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти