Спартак (Варна) не се затрудни срещу Струмска слава и се класира на осминафинал за Купата

Спартак (Варна) се класира за 1/8-финалите на Sesame Kупа на България след победа с 2:0 над Струмска слава като гост. Срещата се игра на Градския стадион в Радомир, a "соколите" отбелязаха по един гол през двете полувремена за крайния успех.

През първата част Божидар Васев откри резултата в 25-ата минута, а след почивката Родни Антуи (53) удвои предината на своя отбор.

Така в следващия етап на турнирната надпревара тимът на Тодор Киселичков ще приеме победителя от двубоя Чавдар (Етрополе) и Пирин (Благоевград) на 27 ноември (неделя) от 13:30 на стадион "Спартак".

СТРУМСКА СЛАВА 0:2 СПАРТАК (ВАРНА)
0:1 Божидар Васев (25)
0:2 Родни Антуи (53)

Струмска слава: 1. Петър Маринов, 77. Марио Дилчовски, 11. Денислав Мицаков, 91. Костадин Илиев, 4. Антонио Арсов, 71. Томас Добрев, 20. Кристиян Китов, 88. Вергил Янев, 8. Георги Янев, 2. Борислав Николов, 19. Мирослав Милчов

Спартак (Варна): 67. Християн Христов, 19. Никола Борисов, 25. Пламен Димов, 6. Емануел Моура, 14. Ромееш Ивей, 77. Румен Руменов, 8. Ивайло Климентов, 11. Виктор Митев, 47. Родни Антуи, 30. Божидар Васев, 33. Здравко Димитров