Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Витоша (Бистрица) изхвърли Ботев (Враца) от турнира за Купата с дузпа в последната минута

Втородивизионният Витоша (Бистрица) поднесе една от изненадите още в първия кръг на Sesame Купа на България. "Тигрите" изхвърлиха елитния Ботев (Враца) от турнира след късна драма и победен гол в последната минута на редовното време.

Тимът на Даниел Моралес бе по-активният през целия двубой, но така и не успя да преодолее противниковия страж. Браян Переа реализира четвърт час преди края на срещата, но голът му бе отменен заради засада.

Резултати и голмайстори за Купата, ясен е един четвъртфиналист

Домакините получиха възможност да изпълнят дузпа в 90-ата минута, след като Християн Димитров бе фаулиран в наказателното поле, а главният съдия не се поколеба да посочи бялата точка.

Кристиян Кочилов се нагърби с 11-метровия наказателен удар и хладнокръвно прати топката в мрежата на Ботев (Враца).

По този начин Витоша си уреди среща с Локомотив (София) на осминафинал, която ще се играе на 28 ноември (понеделник) от 12:00 часа на стадиона в квартал "Надежда".

Витоша (Бистрица) 1:0 Ботев (Враца)
1:0 Кристиян Кочилов (90-д)

Снимка: startphoto.bg