Локо (София) не се затрудни със Спартак (Плевен), бой прекъсна мача

Локомотив (София) се класира за осминафиналите за Купата на България, след като разби с 4:1 като гост Спартак (Плевен). Юлиан Ненов откри резултата в средата на първата част, а преди почивката Антонио Вутов удвои. В началото на втората част “железничарите” реализираха набързо два гола, дело на Карлос Енрике и Илия Димитров. В края на мача пък Васил Шопов намали резултата, с което оформи и крайното 4:1 в полза на гостите.

Срещата бе белязана от сблъсъци по трибуните, като в края на първата част срещата бе прекъсната заради бой в сектора за гости, заради който трябваше полицията да се намесва. Така в следващата фаза Локомотив ще се изправи като домакин срещу Витоша (Бистрица), който шокира Ботев (Враца).

Спартак (Плевен) 1:4 Локомотив (София)
0:1 Юлиан Ненов (26)
0:2 Антонио Вутов (37)
0:3 Карлос Енрике (50)
0:4 Илия Димитров (54)
1:4 Васил Шопов (84)

Снимка: startphoto.bg