Динамо (Букурещ) пак се срина в края

Динамо (Букурещ) претърпя пореден провал от началото на сезона. "Червените кучета" отпаднаха от турнира за Купата на Румъния след драматична загуба от Арджеш с 1:2. Гостите направиха пълен обрат, а победното попадение на Кристиан Думитру падна в 94-ата минута.

Пламен Илиев небеше в групата на Динамо, а Мартин Райнов остана сред резервите на Арджеш. Първото полувреме приключи без попадения, но в началото на второто Каталин Църа даде аванс на домакините. Арджеш изравни в 77-ата минута чрез Александру Ишван, а в добавеното време Думитру прати гостите на четвъртфиналите.

Динамо допусна късен гол в трети от последните си 4 мача. Тимът на Мирча Редник е в незапомнена криза. "Червените кучета" са на 15-о място от 16 отбора в първенството, като имат едва 8 точки след 13-ия кръг и единствената им цел е да се спасят от изпадане.

За четвъртфиналите в Купата на Румъния се класираха още Филиаши и Киндия (Търговище).

Снимки: gsp.ro