Арджеш няма загуба с Райнов

Бившият халф на Левски Мартин Райнов игра цял мач за Арджеш (Питещ) при гостуването на Миовени от 11-ия кръг на румънското първенство. Мачът беше доста скучен и завърши без голове - 0:0. В класирането Арджеш е на 9-о място с 15 точки, а Миовени се намира на 11-а позиция с актив от 11 точки.

За Райнов това беше четвърти двубой с екипа на новия му отбор. С българина на терена Арджеш няма загуба - две победи и две равенства. Нещо повече - в мачовете, в които Райнов е играл, тимът му дори не е допуснал гол.

ФКСБ се настани на второто място след инфарктна победа с 1:0 над Киндия (Търговище). Домакините играха с човек по-малко още от 8-ата минута заради червен картон на Милан Коцич, но бяха много близо до точката. Развръзката настъпи в 97-ата минута, когато Константин Будеску се разписа от дузпа и донесе успеха на гостите от Букурещ. Бившата звезда на Лудогорец Клаудиу Кешерю игра до 69-ата минута и видимо се ядоса, когато старши треньорът Едуард Йорданеску го смени.