Арджеш и Райнов с нова победа

Отборът на Арджеш (Питещ) продължава с отличното си представяне в Лига 1 на Румъния. Тимът записа нова ценна победа с 2:0 като гост на Волунтари в срещата между двата тима от 13-ия кръг. Мартин Райнов отново бе титуляр за гостите, като записа 90 минути и получи жълт картон през второто полувреме.

Иначе гостите стигнаха до успеха с два гола през второто полувреме. Влезлият като резерва Денис Думитрашку откри резултата в 64-ата минута. След това в 80-ата минута Антун Палич се възползва от груба грешка в защитата на домакините и оформи крайното 0:2.

С този успех Арджеш излезе на 7-ото място с 21 точки. Волунтари остава на 5-ата позиция с 24 точки.