Локо разби Ботев в пловдивското дерби на WINBET е-футбол лига

Лудогорец надигра Левски в дербито на класическите отбори

Локомотив победи Ботев (All Star) с 6:2 във вчерашното пловдивско дерби от WINBET е-футбол лига, което беше излъчено по Sportal TV. Черно-белите направиха ударна голова серия още в първото полувреме, което завърши при резултат 0:4. С по две попадения се разписаха Георги Минчев (16, 44 мин.) и Парвиз Умарбаев (19, 39 мин.). "Канарчетата" намалиха  резултата чрез Сотиров (67 мин.), но Лукас Масоеро в 75-ата минута отново увеличи аванса на Локомотив на 4 гола. Крайният резултат в последните 2 минути на мача оформиха попадения на Дерменджиев за Ботев и Илич за Локомотив.

В другата телевизионна среща за вечерта от WINBET е-футбол лига един срещу друг се изправиха Николай Петков с отбора на Славия и Милен Манчев с Ботев (Враца). Двубоят започна с по един бърз гол и за двата отбора. "Белите" поведоха чрез Венцислав Бенгюзов (2 мин.), а за гостите изравниха чрез Валери Домовчийски (5 мин.).
Последва голова пауза, въпреки че голови положения не липсваха и пред двете врати. С втори гол на Домовчийски в 51-ата минута Ботев поведе в оспорваната битка, но Димитър Рангелов бързо вкара изравнителния гол за софийския тим. Така мачът завърши с равенство 2:2.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.