Драматичен обрат беляза вечното дерби в WINBET е-футбол лига

Вечното дерби между ЦСКА (най-доброто от 90-те години до днес) и Левски (София) от вчерашния кръг на WINBET е-футбол лига предложи драматичен обрат, на който станаха свидетели зрителите на Sportal TV. Червените бяха ръководени от германския геймър Денис Мюникхейн, а сините - от Александър Врублевски. Двубоят се игра на терена на виртуалния Национален стадион "Васил Левски". Левски поведе с два гола на Петков (21, 45+2 мин.) през първата част. След преса по целия терен обаче домакините успяха да изравнят през второто полувреме. Голмайстори за ЦСКА бяха Чочев (64 мин.) и Платини (85 мин.). В последния момент от мача червените изпуснаха невероятна възможност да направят обрата пълен и да спечелят мача, но не успяха да се възползват от създалата се голова възможност. Така дербито завърши при равенство 2:2.

Във втория телевизионен мач за деня в WINBET е-футбол лига между Локомотив (Пловдив) и Левски (най-доброто от 50-те до 80-те години) зрителите също станаха свидетели на обрат и то в последните минути. Ретро отборът на сините откри резултатът в 10-ата минута с попадение на Веселинов. Малко по-късно в 34-ата минута куриозен автогол на Пиргов с глава назад удвои резултата в полза на гостите. В края на второто полувреме домакините изравниха с два гола на Минчев в 86-ата и 92-ата минута. В последната минута на добавеното от виртуалния съдия време удар на Илиев донесе победата на домакините от Пловдив и оформи финалния резултат 3:2.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.