Кръгът в WINBET е-футбол лига противопостави футболист срещу баскетболист

Зрителите на WINBET е-футбол лига по Sportal TV снощи станаха свидетели на изключително драматично и оспорвано дерби от група М на турнира между отборите на Ботев (Враца) и Славия.

Врачанският тим беше ръководен от Милен Манчев, който е бивш юноша на Левски и ЦСКА, а в момента студент и играч във футболния отбор на университета в Колорадо. Той се изправи срещу баскетболиста на ЦСКА Николай Петков, който изненадващо участва в WINBET е-футбол лига със състава на Славия. Белите поведоха чрез удар на Рангелов (21 мин.), а 4 минути по-късно, след бърза контраатака, виртуалният капитан на домакините Генов изравни резултата.

През второто полувреме двамата съперници показаха силна игра и създадоха доста голови ситуации. Ботев (Враца) поведе в резултата в 70-та минута чрез попадение на Домовчийски. Отново последва бързо изравняване в 75-ата минута след силен удар на Кирилов, останал сам срещу вратаря. В крайна сметка дербито от електронното първенство по футбол на България завърши с равенство 2:2.

Във втората телевизионна среща за вечерта, след две загуби на Царско село от Пирин (Благоевград), Дънкън Къниюн успя да си извоюва победа над Христо Радославов. Двата отбора демонстрираха силна защита през целия двубой и не успяха да си вкарат гол почти до края на мача. Нападателят на Царско село Будинов даде преднина на своя отбор в последните минути на двубоя с гол в 84-ата минута, а във втората минута на даденото от виртуалния съдия добавено време оформи и крайния резултат 2:0.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.