Страхотен мач между ЦСКА-София и Пирин (видео)

На уникални обрати и повеждане в резултата след натрупан пасив от 3 попадения станаха свидетели зрителите на Sportal TV, които снощи проследиха баража за влизане във втората фаза на WINBET е-футбол лига между ЦСКА-София и Пирин (Благоевград), управляван от Гергана Георгиева. Домакините бързо поведоха с 3:0 след попадения на Санкаре (в 11-ата минута), Йомов (18-ата минута) и автогол на Роберто (31-ата минута). Гостите намалиха разликата в резултата след две попадения на Йорданов (33-ата и 46-ата минута). Последва изравнителен автогол на Турицов от ЦСКА-София в 62-ата минута. Въпреки че остана с човек по-малко на виртуалния терен, с попадение на Родригес 5 минути по-късно Пирин стигна до пълен обрат – 3:4. Все пак, чрез гол на Аийна "червените" оформиха крайния резултат 4:4.

Вторият телевизионен мач от WINBET е-футбол лига, излъчен по Sportal TV, беше между Черно море и Славия и също завърши с резултатно равенство. Централният нападател на домакините Иса откри резултата едва в последната минута на първото полувреме. Гостите бързо върнаха гола чрез Кирилов. В 75-ата мин след свободен удар на Курьор, "моряците" на Андреа Христов отново поведоха. Надиграването продължи с моментален отговор на Стоев в 79-ата минута за 2:2. Иса отново даде преднина на домакините в 82-ата минута. И когато всички очакваха двубоят да завърши по този начин, Гамаков доведе резултата до равенство в добавеното от съдията време на виртуалния стадион "Тича".

WINBET е-футбол лига се организира от "Спортс Мениджмънт България" и се излъчва ексклузивно от

Sportal TV

всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни.