Лудогорец надигра Левски в дербито на класическите отбори

Много интересен мач между класически отбори, ръководени от класни геймъри в WINBET е-футбол лига, имаха възможност да гледат снощи зрителите на Sportal TV. Тимът на Левски (най-доброто от 90-те години до днес) на Цветомир Петров, който беше изключително постоянен в първата фаза и един от лидерите на турнира, загуби с 1:3 от Лудогорец (All time) на Алекс Кох. Отборът от Разград оказа силен натиск върху сините през целия мач, а резултатът беше открит в 20-та минута чрез Кешеру. Вторият гол за разградчани дойде в края на първата част от мача след точен удар на Пластун. През втората част от срещата Цветомир Петров изпусна доста възможности да намали разликата в резултата, но успя да върне само един гол чрез Сираков в 79-ата минута. 4 минути по-късно Абало отбеляза още един гол за Лудогорец и оформи крайния резултат. В крайна сметка и двамата ще продължат в третата фаза на турнира.

Вторият телевизионен мач от вчера в WINBET е-футбол лига между Дунав (Русе) на Пламен Христов и Ботев (Ихтиман) на Милорад Костадинов беше изключително оспорван и завърши наравно 2:2. Домакините поведоха още в 4-ата минута чрез Хасан, но последва обрат с голове на Каптиев (24 мин.) и Курдов (42 мин.).  Интригата в играта се завърна в 80-ата минута, когато Митков отбеляза след изпълнение на пряк свободен удар от далечна дистанция.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.