Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Лудогорец продължи с пълен актив в WINBET е-футбол лига

Сблъсъци на мача Миньор - ЦСКА-София от WINBET е-футбол лига

Макс Грамбауер, бивш професионален състезател на ФИФА и дебютант по отношение на играта на PES, записа десета поредна победа със своя Лудогорец в група D на втората фаза в WINBET е-футбол лига.

Вчера той надигра Пламен Христов с Дунав, а двубоят беше излъчен по Sportal TV. Срещата се проведе на виртуалния стадион в Русе, където още в първото полувреме гостите отбелязаха две попадения.

Голмайсторите бяха Текпетев, който откри резултата в 16-та минута и Соуса в 45+1 минута. Домакините пропуснаха няколко отлични възможности да върнат гол но до края на срещата резултатът остана в полза на Лудогорец. Грамбауер се превърна в изключително популярна фигура в WINBET е-фугбол лигата, след като наигра бившия назионал на страната Георги Фиков.

Изключително интересен беше и двубоят между Ботев (Ихтиман), ръководен от Милорад Костадинов, и Ботев (Пловдив) управляван от бившият играч на тима Паскал Райнхард. И двете попадения бяха дело на  Илиев, който се разписа през първото полувреме ( 18 и 41 минута). Във втората част от мача играчите показаха по-скоро пасивна тактическа игра и резултат остана непроменен. Паскал Райнхард победи с 2:0 Милорад Костцдинов.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.