Папазов с Левски надигра тима на Балкан (Ботевград)

Втори член на семейство Папазови успя да запише успех със състав на Левски срещу Балкан (Ботевград). Този път обаче двубоят не беше на баскетболното игрище, а на виртуалния футболен терен на WINBET е-футбол лига, а главно действащо лице не беше Тити Папазов, а неговият син Александър. Във вчерашния си мач от електронното футболно първенство на България, излъчен от Sportal TV, той се изправи срещу Мария Леви от Правец. Още в четвъртата минута от мача привърженичката на ПЕС откри резултата с попадение на Петков. Папазов изравни резултата в 21-ата минута с гол на Цонев, а в последната минута от добавеното време на първото полувреме реализира чрез Старокин и поведе. Ключов момент в мача беше 73-ата минута, когато Христов от Балкан получи червен картон и съставът на Мария Леви остана с човек по-малко. Единадесет минути по-късно Папазов получи възможността да изпълни дузпа и реализира чрез Димитров. Минута след това Балкан намали разликата отново с гол на Петков, но не съумя да изравни резултата до края на мача.

Втората телевизионна среща в съботната вечер беше между Левски с най-доброто от 90-те до наши дни и Спартак (Плевен) на Icaka. Христо Icaka Стефанов е известен с Ютуб видеа за играта ФИФА и поредици с българските отбори за PES. Общият му Ютуб канал с Павел Колев е следван от 425 000 абонати. Ютубъра надигара Левски като гост с разлика от два гола. Голмайстори за Спартак (Плевен) станаха Иванов (35 мин.) и  Киров (47 и 82 мин.) Автогол на  вратаря на гостите в 84-та минута намали разликата и оформи крайния резултат 1:3.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта