Голямото дерби на кръга в WINBET е-футбол лига завърши без победител

На изключително интригуващ мач между двамата фаворити в група С от втората фаза на WINBET е-футбол лига станаха свидетели зрителите на Sportal TV снощи.

Германецът Кай Шаленберг , който в края на май спечели титлата в дебютното издание на турнира БФБ е-баскет лига, след като се наложи с 2-0 победи над българския национал Александър Везенков, се изправи с тима на Лудогорец срещу футболиста на Хебър Васил Божинов.

24-годишният офанзивен състезател от Петрич премина през първата фаза на WINBET лига с 13 победи, само едно равенство и нито една загуба. Преди да отиде в Хебър Божинов е играл със съставите на  Септември (Симитли), Поморие, Беласица (Петрич), Вихрен (Сандански) и Царско село. Благодарение на отличната си игра с вратарите, двамата геймъри не успяха да си отбележат нито едно попадение и двубоят завърши при резултат 0:0, но представянето на двамата си струваше да бъде видяно.

В другия телевизионен мач от WINBET е-футбол лига Царско село на Дънкън Кюнион се изправи срещу Берое на Петър Кушев. През първото полувреме двата отбора създадоха по няколко голови ситуации, но въпреки това не успяха да си вкарат гол. Нулевото равенство продължи до 73-ата минута, когато Макута отбеляза печелившия гол за гостите.  До края на мача резултатът остана непроменен.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.