Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Неймар: Не ми е хубаво, когато не играя с Меси

Новото попълнение на Барселона Неймар попадна под светлината на прожекторите, след като снощи реализира първия си гол за клуба в официален мач. Каталунците направиха 1:1 с Атлетико Мадрид като гости в първа среща от финала за Суперкупата на Испания. Неймар се появи като смяна в 59-ата минута и след седем минути беше точен с глава. По това време обаче на терена вече го нямаше Лионел Меси, който получи контузия и беше изваден на полувремето. "Лео е най-добрият в света и всеки иска да играе с него. Не ми харесва, когато не сме заедно. Иначе съм щастлив от попадението си. Още повече, че то беше с глава, каквито не вкарвам често. Надявам се този гол да е първият от много", заяви бразилецът след двубоя.

Реваншът е на 28 август. Преди това Барса гостува на Малага в неделя в двубой от Примера дивисион.