Оперираният Берицо се завърна начело на Севиля

Старши треньорът на Севиля Едуардо Берицо ще се завърне към задълженията си само 2 седмици, след като претърпя операция, тъй като му бе открит рак на простатата. Аржентинският специалист е бил заедно с тима още в четвъртък и се очаква да бъде на пейката за двубоя с Леванте по-късно днес.

Берицо е научил за коварната болест в средата на ноември, а последният мач, в който бе начело на тима, бе равенството 3:3 с Ливърпул в Шампионската лига на 21 ноември. Андалусийците изоставаха с 0:3 на почивката, но направиха много силно второ полувреме, с което стигнаха до ценната точка.