Краев и компания продължават да се изкачват в класирането

След слабото начало на сезона и трите поредни загуби, Каса Пиа набира скорост и се представя все по-убедително в португалското първенство. Отборът на Андриан Краев надви с 1:0 гостуващия Насионал и вече е в средата на класирането с 11 точки.

Краев беше титуляр и в пети пореден двубой остана на терена до последната минута. Бившият халф на Левски игра силно и заслужи висока оценка от португалските медии.

Гола за Каса Пиа отбеляза Рубен Клуйверт в 39-ата минута. 23-годишният защитник, който е син на Патрик Клуйверт, се разписа с глава след центриране от корнер на Нуно Морейра.

Поражението остави Насионал на 17-о място с 5 точки. Лидер е шампионът Спортинг (Лисабон), който няма грешна стъпка след първите 8 кръга.