Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Краев дебютира с победа в Португалия

Андриан Краев дебютира с победа за новия си тим Каса Пия. Българинът се появи като смяна в двубоя с Ещрела Амадора от 4-ия кръг на Лига Португал. Той влезе в игра в 79-ата минута на мястото на Бени.

Каса Пия стигна до успеха с попадение на Енрике Перейра в 61-вата минута. Той се разписа с удар от воле след недобре изчистена топка от защитата на домакините.

За Краев пък това бе първи мач от близо 9 месеца насам, след като през миналата кампания бе закован на пейката в Левски, тъй като отказа да преподпише и в крайна сметка си тръгна като свободен агент от "Герена".

Този успех бе важен за Каса Пия, тъй като тимът бе започнал сезона с три поредни поражения и сега взе първи три точки в актива си. Той се намира на 14-ата позиция във временното класиране. Ещрела пък допусна трета поредна загуба и заема 16-ото място с 1 точка.