Краев за първи титуляр, Каса Пиа с втора поредна победа

Българският халф Андриан Краев за първи път бе титуляр за новия си отбор Каса Пиа при домакинската победа над Морейрензе с 3:1 в петия кръг на първенството на Португалия. Досега бившият играч на Левски бе записал само 12 минути игра, след като влезе като резерва преди седмица срещу Ещрела, когато неговият тим също спечели.

Каса Пиа направи пълен обрат, след като на полувреме губеше с 0:1 с попадение на Мадсон.През втората част Бангу Чамба изравни за домакините, а в 70-ата минута Раул Бланко направи пълен обрат. Десет минути преди края на редовното време Нуно Морейра оформи крайното 3:1. Краев остана на терена през целия мач, като в 78-ата минута получи жълт картон.

С успеха Каса Пиа се изкачи на десето място в класирането, като вече има 6 точки.