Очаквайте от 14:00 часа: Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Бербатов бележи за успех на ПАОК за Купата на Гърция (видео)

Димитър Бербатов отбеляза третия си гол за сезона с екипа на ПАОК в днешното домакинство на тима от Солун срещу Калони за успеха с 3:0. Така той помогна на своя отбор да се класира на 1/4-финал след като в първия мач ПАОК бе загубил с 1:2, но с общ резултат 4:2 продължава напред.

Бербатов се появи на терена в 58-ата минута на мястото на бразилеца Жаиро. Резултатът в мача откри Атанасиадис в 58-ата минута, а в 65-ата словенският национал Роберт Мак направи 2:0.

В 81-ата минута Бербатов гарантира класирането на отбора, като се разписа с глава след изпълнение на корнер.

За 1/4-финалите се класираха още Паниониос, Атромитос, Олимпиакос, АЕК, Астерас Триполис и Ираклис.